O Firmie "TRAK"

Produkcja wyrobów z drewna “TRAK” s.c. to firma, która powstała w 2005 roku.  Od początku naszej działalności stawialiśmy na jakość wykonywanych przez nas produktów, co pozwoliło nam  w niedługim odstępie czasu zdobyć zaufanie naszych klientów, oraz zyskać rozpoznawalność na rynku niemieckim i polskim.

Naszą specjalizacją jest produkcja wyrobów z drewna, a w szczególności wiaty garażowe, zadaszenia, ogrodzenia, oraz elementy wyposażenia ogrodów takich jak altany, pawilony, domki ogrodowe. Drewno konstrukcyjne, które używamy w naszej pracy zawsze przechodzi testy, potwierdzone europejskim certyfikatem jakości. Nasi pracownicy dobierają najlepszy rodzaj drewna, do składanego zamówienia. Dzięki temu, mamy pewność że dobrze dopasowane i zaimpregnowane drewno użyte przy produkcji na przykład wiaty garażowej zawsze utrzyma swój kształt, zachowując właściwą formę przez wiele lat, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Firmie “TRAK” zależy przede wszystkim na jakości oferowanych produktów, oraz zadowoleniu klientów.  Staramy się spełniać oczekiwania odnośnie przygotowanych przez nas konstrukcji drewnianych. Każdy element przygotowywany jest w naszej hali produkcyjnej, dlatego mamy pełną kontrolę nad komponentami niezbędnymi przy konstrukcji wyrobów drewnianych, które stanowią o wysokiej jakości naszych produktów.

Nasi klienci mają do wyboru szeroką ofertę wzorów z naszymi dotychczasowymi konstrukcjami drewnianymi, jak również mogą posiadać własną wizualizację lub pomysł, który będziemy starali się zrealizować według szczegółowych wytycznych, aby usatysfakcjonować  klienta. Zawsze jesteśmy do dyspozycji , to my przeprowadzamy pomiary , ponosimy pełną odpowiedzialność przy projekcie, realizacji konstrukcji i wykonaniu.

Grzegorz Kasprów